Пускозарядний пристрій Vitals Master JS 60 mini
2 604 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000196147
Пускозарядний пристрій Vitals Master JS 60 miniНемає в наявності
2 604 ₴
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис пуско-зарядного пристрою Vitals Master JS 60 mini Пуско-зарядний пристрій моделі «Vitals Master JS 60 mini» призначений для заряджання олив'яно-кислотних акумуляторних батарей 12 У всіх типів,Gel акумуляторів, для транспортних засобів, іншого промислового та побутового обладнання, а також запуску двигунів транспорту з розрядженими акумуляторами. Крім того, виріб може використовуватися як блок живлення приладів напругою 12 В. Джерелом електроживлення виробу слугує однофазна мережа змінного струму напругою 230 В і частотою 50 Гц. Конструкція виготовлена в пластиковому діелектричному корпусі, захисне заземлення не передбачено. Пускозарядний пристрій моделі «Vitals Master JS 60 mini» належить до «інтелектуальних» електронних виробів і призначений для використання в стаціонарних умовах на паркінгах, у гаражах тощо або в «польових умовах» за наявності пересувних умов джерел живлення. Принцип дії виробу на основі інверторного блока побудований у перетворенні змінного струму 1-фазної мережі 230 В, частотою 50 Гц у вихідний постійний струм за технологією широтно-імпульсної модуляції з високим рівнем стабільності. Вироби з інверторним блоком, на відміну від традиційних трансформаторних із випрямленням струму діодами: — не викликають сплесків напруги в електромережі під час роботи, що дає змогу без перешкод використовувати їх у побуті; — не мають залежності зарядного струму від коливань струму вхідної мережі; — не впливають на роботу інших мережевих побутових приладів; — у схемних рішеннях виробу закладені захисні функції (від неправильного під'єднання до клем акумулятора; від зворотного струму після запуску двигуна; від короткого замикання клем; від заряджання пошкоджених батарей, які втратили здатність накопичувати енергію; від перегрівання виробу, коли він автоматично переходить у режим повільного заряджання до відновлення нормальної температури); — мають компактні розміри та малу масу, що дає змогу підвищити зручність і мобільність під час роботи. Наявність у конструкції яскравого цифрового дисплея полегшує користування виробом у темряві. Використання сучасних розробок і технологій для виготовлення виробу забезпечує оптимальні робочі характеристики, безвідмовну роботу та довговічність у процесі експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| - (STD, GEL/AGM) | Да |
| - 12 В | Да |
| - до 250 А•год | Да |
| - свинцево-кислотні всіх типів | Да |
| Габарити паковання, мм | 250×210×140 |
| Значення параметрів в режимі «Живлення» | 12 В/3,5 А/50 Вт |
| Клас захисту від ураження електрострумом | II |
| Клас теплостійкості ізоляції | А |
| Максимальний струм запуску, А | 60 |
| Максимальний струм заряджання, А | 25 |
| Маса нетто/брутто, кг | 1,8/2,1 |
| Режим роботи | S1 (постійний) |
| Сумісні типи акумуляторних батарей: | свинцево-кислотні всіх типів, Gel акумулятори |
| Ступінь захисту корпусу | IP21 |
| Температурний діапазон використання виробу, °C | від –20 до +40 |
| Тип режиму заряджання** | автоматичний у 4 етапи |
| під час заряджання/запуску, А | 660/850 |
| – AGM/GEL | 14,7 В |
| – STANDART | 14,4 В |
| – «Зимовий» режим (за температури нижче 5°С) | 14,7 В |
| – для АКБ 12 В | 10...15,8 ± 0,2 |
| — напруга, В | 230 |
| – режим «Відновлення» | 15,8 В |
| – частота, Гц | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 604 ₴

