Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 2512n
3 311 ₴
- В наявності
- Код: 000236401
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 2512nВ наявності
3 311 ₴
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис бензопилки ланцюгової Vitals BKZ 2512n Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 2512n — це сучасна, легка та надійна бензопила побутового рівня, створена для швидкого та точного розпилювання свіжої, сухої та вологої деревини різної товщини та конфігурації. Завдяки своїм компактним габаритам модель ідеально підходить для виконання різноманітних робіт на присадибній ділянці, зокрема: обрізання дерев, догляду за садом і заготівлі невеликих об'ємів дров. Потужність і продуктивність Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 2512n обладнана надійним двотактним двигуном повітряного охолодження з об'ємом циліндра 25,4 см3 і потужністю 1.2 к.с. (0,88 кВт), що забезпечує стабільну роботу під навантаженням і швидкий набір обертів. Це дає змогу комфортно працювати з пилкою користувачам, які не мають великого досвіду поводження з бензопилами. Якісні матеріали та вузли Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 2512n виготовлена з використанням якісних матеріалів, що забезпечують її довговічність і надійність. Основні вузли, як-от ланцюг, шина, механізми подавання палива та оливи, виготовлені з якісних матеріалів, стійких до зношування та корозії, що дає змогу бензопилці витримувати інтенсивне використання в різних умовах навіть за підвищеної вологості. Ланцюг, виготовлений із високоякісної сталі, гарантує точність і ефективність роботи, а шина — оптимальний рівень стійкості до навантажень. Приводний механізм обладнаний надійними вузлами, що знижують ймовірність збоїв у роботі інструмента. Хромоване покриття стінок циліндра дає змогу неабияк зменшити тертя в циліндро-поршневій групі, що так само неабияк подовжує термін експлуатації бензопили. Довговічність механізмів бензопили також гарантована застосуванням якісних підшипників. Безпека та комфорт Бензопилка ланцюгова Vitals BKZ 2512n обладнана низкою систем, що забезпечують максимальний комфорт і знижують ризики травмування під час роботи. Система гальмування ланцюга — швидко зупиняє його у разі зворотного удару, запобігаючи можливому травмуванню користувача. Автоматична система змащення — забезпечує безперервне подавання оптимальної кількості оливи для змащування ланцюга та знижує тертя шини, зношування, перегрівання, захищає від корозії та збільшує термін експлуатації ланцюга та шини, а також підвищує ефективність роботи бензопілі. Антивібраційна система — неабияк знижує рівень вібрації, що передається на руки оператора, у такий спосіб знижуючи втому під час тривалої роботи. Паливопідкачувальний насос (праймер) — неабияк спрощує запуск двигуна за будь-яких погодних умов. Ергономічна ручка забезпечує зручне схоплення і точне керування бензопилкою. Міцний захисний корпус із якісного ABS-пластику забезпечує надійний захист двигуна від фізичних пошкоджень, а також безпеку оператора від контакту з нагрітими елементами бензопили. Комплектація моделі Vitals BKZ 2512n: бензопила — 1 од.; повітряний ланцюг — 1 шт.; напрямна шина — 1 шт.; захисний кожух пильної гарнітури — 1 од.; ємність для приготування паливної суміші — 1 од.; набір інструменту — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто, кг | 4,0/4,5 |
| Габарити упаковки, мм | 400×250×180 |
| Довжина шини, дюйм | 12" (30см) |
| Крок ланцюга, дюйм | 3/8" |
| Кількість ланок ланцюга, шт. | 45 |
| Максимальна частота обертання двигуна, об/хв | 11500 |
| Об'єм масляного бака, мл | 160 |
| Об'єм паливного бака, мл | 230 |
| Потужність, кВт/к.с. | 0,88/1,2 |
| Робочий об'єм циліндра, куб. см | 25,4 |
| Тип двигуна | двотактний бензиновий одноциліндровий, повітряного охолодження |
| Час спрацьовування гальма ланцюга, с | 0,12 |
| Швидкість ланцюга, м/c | 10,0 |
| Ширина напрямного паза шини, дюйм (мм) | 0.050" (1,3 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 311 ₴

