
Ножі КПА для цілопалого верстата (1 шт.)
999 ₴
- В наявності
- Код: 2039815
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножі КПА для цілопалого верстата (1 шт.)
Характеристики
Тип стали9ХС
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 80 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Стан | Нове |
| Сталь | 9ХС |
| Твердосплавна напайка | Немає |
| Тип | Суворий ніж |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



