
Ніж 100 мм (комп. 4 шт.) для виготовлення обшивної дошки блок-хаус сталь Р6М5
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 5353535
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж для ножової фрезерної головки для виготовлення обшивної дошки блок-хаус
Марка сталі Р6М5 твердість 55-56 од., товщина ножа 5 мм.
комплект 4 ножі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 100 мм |
| Довжина ножа | 100 |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Сталь | Р6М5 |
| Твердосплавна напайка | Немає |
| Тип | Суворий ніж |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴



