
Пила дискова 300х30х72 ІТА TOOLS Польща
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: DSA.300030072.006
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазний пильний диск серії DSA, призначений для розпилу плит зі збереженням ідеально обробленого краю (використовується з підрізною пилою). Термін використаннядо 50 разів довший у порівнянні з пилами HМ. Ці алмазні пили є найкращим поєднанням ціни і якості.ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили, горизонтальні і вертикальні розпилочні лінії.МАТЕРІАЛ: Одно чи двосторонньо ламіновані плити HDF, МДФ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 72 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота алмазної плитки | 6 |
| Кількість зубів (Z) | 72 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 300 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ\TR |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

