
Пила дискова 420х30х96 ІТА TOOLS Польща
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: PA1.420030096.N00
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відкрийте для себе високопродуктивні пильні диски серії PA1, спеціально розроблені для точного та ефективного розпилювання кольорових металів і ПВХ-профілів. Ці пили ідеально підходять для верстатів з поперечним розпилом, а також для верстатів з ЧПУ, забезпечуючи чудову якість різу та довговічність. Вони застосовуються для розпилювання кольорових металів та пластикових (наприклад, ПВХ) профілів товщиною до 7 мм. Завдяки спеціально розробленій формі зубів пили гарантують чистий, без сколів, різ, що дозволяє уникнути додаткової обробки. Виготовлені з високоякісного твердосплавного сплаву вони забезпечують довгий термін служби та стабільну роботу. Ці пили універсальні та підходять для різних матеріалів, включаючи алюміній, пластик, оргскло, алюмінієві профілі та ПВХ-профілі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 420 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 96 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 96 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 420 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Призначення пильного диска | Алюміній/Кольорові метали/ДСП/ЛДСП/Композитні матеріали/Пластик |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ\TR |
| Товщина корпусу пили | 3.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

