✅ Обладнання, з яким сумісні диски PW1:
Багатопили:Одновалові; Двовалові
;
Застосування:Поздовжній розпил твердої та м’якої деревини, включаючи:Вологу деревину; Суху деревину; Пиломатеріали різного розміру;
Диски мають спеціальні підрізні ножі, які допомагають:
покращити виведення стружки,; зменшити опір при розпилюванні,; підвищити якість різу.;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 70 мм |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 300 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 70 |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



