
Пили дискова 276.250.80M Пила ITK D=250 B=30 Z=80
4 840 ₴
- В наявності
- Код: 276.250.80M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пили серії ITK PLUS з тонкою пропилкою для кольорових металів і композитного настилу. Оптимальні для робіт з алюмінію, міді, латуні та інших матеріалів не містить заліза. Основною особливістю є висока ударна в/в'язкість зубів зі спеціального сплаву. Негативний кут врізання — 6° дає змогу контролювати процес пиляння й залишати гладкі акуратні краї заготовки. Спеціальна конструкція пазух для ефективного видалення стружки. P.T.F.E. покриття диска, з вмістом тефлону, запобігає налипанню нагару на корпус. ЗАСТОСУВАННЯ: Для різання у важких умовах, чудово підходить для тонкостінних і добре підходить для товстостінних матеріалів.ОБЛАДНІСТЬ: ручні дискові, торцювальні, настільні та спеціальні пили.МАТЕРІАЛ: Алюміній, латунь, мідь, ПВХ, кольорові метали та композитний настил.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 80 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 80 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -6° Neg. |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 250 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 1.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 840 ₴

