
Пили дискова 291.190.32FF Пила HM D=190 F = 20 Z = 32 K = 2,6/1,6
2 145 ₴
- В наявності
- Код: 291.190.32FF
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поєднання середньої кількості перетворених зубів, і кута врізання роблять цей пиловий диск 291 серії, ідеальним для акуратного й ефективного розпилювання твердої та м'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів, як уздовж, так і поперек. Обладнані отворами для встановлення на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного та поздовжнього розпилювання.ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили, спеціальні або ручні пилки, акумуляторні.МАТЕРІАЛ: М'яка та тверда деревина, деревнопохідні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 32 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 32 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 10 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 190 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 10° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.6 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴

