
Пили дискові 226.048.09M Пила HM D=235 F = 30 Z = 48 K = 2,2/1,8
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 226.048.09M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пильні диски цієї серії спеціально призначені для «сухого різання сталі» без застосування лугу.ЗАСТОСІВ: Сккрі листового металу, сендвіч-панелей, нарізання труб, профілів. Не рекомендується застосування лубрикантів.ОБЛАДНІСТЬ: Ручні дискові пили, торцювальні пили.МАТЕРІАЛ: Металеві матеріали, конструкційна сталь. Увага! ДЛЯ СОБЕРЕЖЕННЯ ВІДМЕННОЇ ЯКОСТІ РІЗІВ І ДОВГО ТЕРМЕННОЇ ВИКОРИСТАННІ ПИЛИ ПОТРИБНО ПРИМЕНИТИ РЕКОМЕНДОВАНІ ОБЕРТИ (RPM).Знання MAX RPM розраховані для безпечної роботи, недотримання рекомендованих обертів неабияк скорочує термін використання инструмента.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 235 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 48 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 235 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 8° FWF |
| Товщина корпусу пили | 1.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

