
Пили дискова 285.708.14M Пила HM D=350 F = 30 Z = 108 K = 3,5 / 2,5 COMBI3 CHROME
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 285.708.14M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей буйний диск використовується спільно з настільними та торцювальними пилами, ручними циркулярним пилом і форматно-розкривними верстатами. Підходить для поздовжнього та поперечного розпилювання м'якої або твердої деревини, деревопохідних матеріалів, фанери. Ця пилка має хромоване покриття, завдяки якому зменшується коефіцієнт тертя, і відповідно пила менше нагрівається. Антивібраційні прорізи заповнені поліуретаном, завдяки чому знижується вібрація і шум під час роботи.ЗАСТОСУВАННЯ: Універсальні пили для якісного поздовжнього та поперечного розпилювання.ОБЛАДНІСТЬ: Настільні та торцювальні пили, ручні циркулярні пили, форматно-розкреслені станки.МАТЕРІАЛ: Деревина м'яка, тверда, деревинно-східні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 108 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 108 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 5 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 350 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

