
Пили дискова 285.580.10M Пила HM D=250 F = 30 Z = 80 K = 3,0 / 2,5
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 285.580.10M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей пиловий диск використовується спільно з торцювальними пилами та циркулярними верстатами. Підходить для рівного та чистого поперечного розпилювання багетних профілів із дерева, МДФ, ПВХ, а також торцовки під кутом 45?. Твердосплавні зуби мають особливу форму, що перешкоджає утворенню відколів. P.T.F.E. покриття диска запобігає налипанню стружки, смоли та нагару на корпус.ЗАСТОСУВАННЯ: Для торцювання та поперечного розпилювання з чистим різом. Подовжений термін використання: Настільні пили, електроінструмент.МАТЕРІАЛ: Деревина м'яка, тверда, МДФ та інші деревнопохідні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 80 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 80 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 10 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 250 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 20° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

