
Фреза для філенки на ручний фрезер d12 D100 h12 R100 (3017) ВК-8
4 060 ₴
- В наявності
- Код: 2040410
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для філенки на ручний фрезер d12 D100 h12 R100 (3017) ВК-8
Характеристики
Зовнішній діаметр (D) 100 мм
Країна-виробник Україна
Діаметр хвостовика (d) 12 мм
Довжина різу (h) 12 мм
Радіус (R) 100 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) мм | 12 |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 100 мм |
| Радіус (R) | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 060 ₴










