
Фреза Атака D35 d8 L90 h10 (01071035) для дверних петель
1 387 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 01071035 для дверних петельКомплектація: Фреза Атака 01071035
Характеристики: Арикул — 01071035.Бренд — Атака. Призначення — МДФ, для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, по ОСБ.Тип фрези — Для дверних петель.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 35.0 мм. фрези (L. 90.0 ммДліна різа (h.0) мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 18000 об./хв. Довжина хвостовика$ — 80 мм.Тип сталі — Твердий сплав.трана торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01071035 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 35.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 90.0 мм |
| Довжина хвостовика | 80 мм |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | МДФ, для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, ОСБ |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для дверних петель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 387 ₴

