
Фреза Атака D44,5 d12 L74,5 h22,2 (592445) кромкова калівкова 12хR15.9 мм.
1 321 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 592445 кромкова калевкова 12хR15.9 мм.Комплектація: Фреза Атака 592445 Упаковка
Характеристики: Артикул — 592445.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, за фанером.Тип фрези — Кромічна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 44.5 мм. Подшипник — Нижній підшипник. Пошипник (Д xd x D DD l) — 4.7x12.6x5 мм. Довжина фрези (L) — 74.5 мм. Довжина різу (h) — 22.2 мм. Обертання фрези —праве.Макс. допустимі оберти — 18000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика iPhone — 35.0 мм.Тип сталі — Твердовий сплав.трану торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 592445 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 44.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22,2 мм |
| Довжина фрези (L) | 74.5 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 321 ₴



