
Фреза Атака D38,1 d8 L63,5 h12,7 (151381) кромкова фальцева 8х38.1 мм
981 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 151381 кромкова фальцева 8х38.1 мм Coмплектація: Фреза Атака 151381
Характеристики: Артикул — 151381.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері.Тип фрези — Кромкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 38.1 мм.Подшипник (d x D х l7x12.6x.5 мм. фрезина фрези (L) — 63.5 мм. Довжина різання (h) — 12.7 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 16000 об/хв.Количчість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика # - 35.0 мм.Тип сталі - Твердий сплав.Страна торгової марки - Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 151381 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 38.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 16000 об/хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981 ₴




