
Фреза Атака D12,7 d12 L105 h50,8 (302127-4) крайкова пряма
870 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 302127-4 крайкова прямаКомплектація: Фреза Атака 302127-4
Характеристики: Артикул — 302127-4.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанеру.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм. Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Подшипник — Нижній підшипник. Пошипник (d xd D AL) - 4.7x12.6x5 мм. Довжина фрези (L) — 105.0 мм. Довжина різу (h) — 50.8 мм. Обертання фрези — праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика # — 35.0 мм.Тип сталі — Струм.трану торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 302127-4 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 105.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴




