
Фреза Атака D25,5 d12 L63,5 h12,7 (562255) кромкова калювальна 12хR6.35 мм.
828 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 562255 кромкова калевкова 12хR6.35 мм.Комплектація: Фреза Атака 562255
Характеристики: Артикул — 562255.Бренд — Атака. Призначення — для дерева, ламінату, за фанером, ДСП, ОСБ, МДФ.Тип фрези — Кромічна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.5 мм. Подшипник — Нижній підшипник. Пошипник (Д xd x D DD xDDD l) — 4.7x12.6x5 мм. Довжина фрези (L) — 63.5 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм. Родіус (R) — 6.35 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 81 — 35.0 мм.Тип. марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 562255 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 25.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, ОСБ, МДФ |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴



