
Фреза Атака D12 d12 L82 h38 (022120В-3) пазова пряма з підрізувачем
699 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 022120В-3 пазова пряма з підрізувачем Комплектація: Фреза Атака 022120В-3 пазова пряма з підрізувачем
Характеристики: Артикул — 022120v-3.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, за ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, за фанером.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. різа (h) — 38.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2+1. Довжина хвостовика Microsoft — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 022120v-3 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 38.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 82.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2+1 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


