Фреза Атака 021120-1 пазова пряма Coмплектація: Фреза Атака 021120-1
Характеристики: Артикул — 021120-1.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанеру.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. (h) — 38.0 мм. Обертання фрези — Праве.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика Microsoft — 35 мм.Тип сталі — Твердий сплав.трана торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 021120-1 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 38.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 73.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴




