
Фреза Атака D28,5 d8 L55 L14 (561285) кромкова калівкова 8хR9.5 мм.
607 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 561285 кромкова калевкова 8хR9.5 мм.Комплектація: Фреза Атака 561285
Характеристики: Артикул — 561285.Бренд — Атака. Призначення — для дерева, ламінату, за фанером, ДСП, ОСБ, МДФ.Тип фрези — Кромічна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 28.5 мм. Подшипник — Нижній підшипник. Пошипник (d xd x D la) - 4.7x12.6x5 мм. Довжина фрези (L) — 55.0 мм. Довжина різання (h) — 14.0 мм.Радіус (R) — 9.5 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 18000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 81 — 35.0 мм.Тип сталі — Твердовий сплав.Страну торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 561285 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 28.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 14.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 55.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, ОСБ, МДФ |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Радіус (R) | 9.5 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607 ₴




