
Фреза Атака D19 d12 L89 h38 (322190-2) пазова пряма з підшипником
593 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 322190-2 пазова пряма з підшипником Комплектація: Фреза Атака 322190-2
Характеристики: Артикул — 322190-2.Бенд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанеру.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм. Діаметр фрези (D) — 19.0 мм.Подшипник — Верхній підшипник. Довжина фрези (L) — 89.0 мм. Довжина різу (h) — 38.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125 — 51 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 322190-2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 38.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 89.0 мм |
| Довжина хвостовика | 51 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593 ₴



