
Фреза Атака D15,9 d8 L44,7 h12,7 (401159) пазова галяна 8х15.9 мм
482 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 401159 пазова галювальна 8х15.9 мм Комплектація: Фреза Атака 401159
Характеристики: Артикул — 401159.Бренд — Атака. Призначення — для дерева, ламінату, за фанером, ДСП, ОСБ, МДФ.Тип фрези — Пазова галтельна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 15.2 мм. Довжина фрези (L. 447 мм Довжина різу (h) — 12.7 мм. Родіус (R) — 7.11 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125 — 32 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Пристрана торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 401159 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 15.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 44.7 мм |
| Довжина хвостовика | 32 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, ОСБ, МДФ |
| Радіус (R) | 7.11 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴




