
Фреза Атака D12,7 d8 L45 h12,7 (111127) пазова галяна V-подібна 90
482 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 111127 пазова галювальна V-подібна 90Комплектація: Фреза Атака 111127
Характеристики: Артикул — 111127.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, за фанером.Тип фрези — Пазова V-подібна V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 12.7 мм фрези (L) — 45.0 мм. Довжина різа — 127.7. мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика23.3 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 111127 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 45.0 мм |
| Довжина хвостовика | 32.3 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴




