
Фреза АтакаD19 d12 L57 (402190) пазова галява 12х19 мм
432 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 402190 пазова галява 12х19 мм Комаплектація: Фреза Атака 402190
Характеристики: Артикул — 402190.Бренд — Атака. Призначення — для дерева, ламінату, за фанером, ДСП, ОСБ, МДФ.Тип фрези — Пазова галювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм. Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 57.0 мм Довжина різу (h) — 12.7 мм. Родіус (R) — 9.7 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика Абсолютно 44.3 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 402190 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.0 мм |
| Довжина хвостовика | 44.3 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, ОСБ, МДФ |
| Радіус (R) | 9.7 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴




