
Фреза АтакаD9,5 d8 L44,5 h9,7 (111095) пазова галяна V-подібна 90
424 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 111095 пазова галювальна V-подібна 90Комплектація: Фреза Атака 111095
Характеристики: Артикул — 111095.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері.Тип фрези — Пазова V-подібна V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 9.5 мм фрези (L.4.5 мм Довжина різу (h) — 12.7. мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика Apple — 31.8 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 111095 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 9.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 44.5 мм |
| Довжина хвостовика | 31.8 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴




