
Фреза Атака D10 d8 L 54 (001100) пазова пряма
337 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 001100 пазова пряма Компанія Атака стала одним із найбільших виробників оснастки для електроінструменту в Росії, у не останню чергу завдяки якості продукції, яка відповідає ГОСТам РФ. Не обходить це правило і фрези, які поєднують у собі якість і доступну ціну.
Пазова фреза Ataka 001100 здобула велику популярність через свою багатофункціональність, головно це створення різних шипових сполук, технологічних пазів, декоративного оброблення. Купити Фреза Атака 001100 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Атака 001100
Характеристики: Артикул — 001100.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 10.0 мм. (h) — 20.0 мм. Обертання фрези — Правое.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125 — 34 мм.Тип сталі — Твердий сплав. Страва торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 001100 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.0 мм |
| Довжина хвостовика | 34 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴






