
Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 кромкова кальовкова
1 892,40 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 кромкова кальозна каталькова Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайкова кальозна Купить Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайова кальовкова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайкова кальовкова
Характеристики: Артикул — 30-10408.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 31.8 мм. Довжина фрези (L) — 55.2 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм. Роус (R) — 9.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30-10408 |
| Діаметр фрези (D) | 31.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 55.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 9.5 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 892,40 ₴



