
Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайкова фальцева
1 876,80 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайкова фальцева Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайкова фальцева Купити Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайковий фальцевий Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайкова фальцева
Характеристики: Арикул — 32-10008.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 31.8 мм. Довжина фрези (L) — 55.2 мм. Довжина різу (h) — 127 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-10008 |
| Діаметр фрези (D) | 31.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 55.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 876,80 ₴



