
Фреза Freud D33 l11.5 L54 для зняття фасок
1 862,40 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D33 l11.5 L54 для зняття фасок Фреза Freud D33 l11.5 L54 для зняття фасок Купити Фреза Freud D33 l11.5 L54 для зняття фасок Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D33 l11.5 L54 для зняття фасок
Характеристики: Артикул — 40-10408.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Довжина фрези (L) — 54.0 мм. Довжина різу (h) — 11.5 мм Град (O).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-10408 |
| Градуси (O) | 45 |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 11.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 862,40 ₴


