
Фреза Freud 40-10406 D33 l11.5 L54 для зняття фасок
1 862,40 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 40-10406 D33 l11.5 L54 для зняття фасок Фреза Freud 40-10406 D33 l11.5 L54 для зняття фасок Купити Фреза Freud 40-10406 D33 l11.5 L54 для зняття фасок Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud 40-10406 D33 l11.5 L54 для зняття фасок
Характеристики: Артикул — 40-10406.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Довжина фрези (L) — 54.0 мм. Довжина різу (h) — 11.5 мм Градси (O) — 45.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-10406 |
| Градуси (O) | 45 |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 11.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 862,40 ₴


