
Фреза Freud D25.4 l12.7 L55.2 кромкова калювальна
1 737,60 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D25.4 l12.7 L55.2 кромкова каломелькова Фреза Freud D25.4 l12.7 L55.2 крайкова каложева Купити Фреза Freud D25.4 l12.7 L55.2 крайова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D25.4 l12.7 L55.2 крайкова калівна
Характеристики: Артикул — 34-11008.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Довжина фрези (L) — 55.2 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм. Роус (R) — 6.35 м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-11008 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 55.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 737,60 ₴


