
Фреза Freud D18 l20 L52 пазова пряма (04-15108)
1 604,40 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D18 l20 L52 пазова пряма (04-15108) Фреза Freud D18 l20 L52 пазова пряма Купити Фреза Freud D18 l20 L52 пазова пряма (04-15108) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D18 l20 L52 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 04-15108.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 18.0 мм. Довжина фрези (L) — 52.0 мм. Довжина різу (h) — 20.0 мм. Вітрима фрези — 36е.Макс. допустиме. оберти — 24000 об/хв.Кількість зубів (Z) — 2.трана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04-15108 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 18.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 52.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 604,40 ₴



