
Фреза Freud D12.7 l12.7 L57 ластівчин хвіст
1 552,80 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D12.7 l12.7 L57 ластівчин хвіст Фреза Freud D12.7 l12.7 L57 ластівчин хвіст Купити Фреза Freud D12.7 l12.7 L57 ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D12.7 l12.7 L57 ластівчин хвіст
Характеристики: Артикул — 22-11212.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 57.0 мм. Довжина різа - 12.7 мм Градси (O)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22-11212 |
| Градуси (O) | 14 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 552,80 ₴



