
Фреза Freud D19 l12.7 L55.2 крайкова калівильна
1 507,20 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D19 l12.7 L55.2 кромальна каложева Фреза Freud D19 l12.7 L55.2 кромкова каломовна Купить Фреза Freud D19 l12.7 L55.2 кромкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D19 l12.7 L55.2 крайкова калювальна
Характеристики: Артикул — 34-10408.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 55.2 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-10408 |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 55.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 507,20 ₴


