
Фреза Freud 04-11306 D5 l12.7 L50.8 пазова пряма
1 491,60 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 04-11306 D5 l12.7 L50.8 пазова пряма Фреза Freud 04-11306 D5 l12.7 L50.8 пазова пряма Купити Фреза Freud 04-11306 D5 l12.7 L50.8 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud 04-11306 D5 l12.7 L50.8 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 04-11306.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 5.0 мм. Довжина фрези (L) — 50.8 мм. Довжина різа (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04-11306 |
| Діаметр фрези (D) | 5.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.8 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 491,60 ₴



