
Фреза Freud D12 l19 L56 пазова пряма
1 468,80 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D12 l19 L56 пазова пряма Фреза Freud D12 l19 L56 пазова пряма Купити Фреза Freud D12 l19 L56 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D12 l19 L56 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 04-13508.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. Довжина фрези (L) — 56.0 мм. Довжина різу (h) — 19.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04-13508 |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 56.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 468,80 ₴


