
Фреза Freud D19 l11 L50.8 пазова галювальна
1 389,60 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D19 l11 L50.8 пазова галява Фреза Freud D19 l11 L50.8 пазова галювальна Купити Фреза Freud D19 l11 L50.8 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D19 l11 L50.8 пазова галява
Характеристики: Артикул — 18-11208.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 50.8 мм. Довжина різа (h) — 11.0 мм. Родіус (R) — 9.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 18-11208 |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 11.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.8 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 9.5 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389,60 ₴



