
Фреза Freud 20-10006 D6 l6 L38.1 пазова галява V-подібна
1 382,40 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 20-10006 D6 l6 L38.1 пазова галява V-подібна Фреза Freud 20-10006 D6 L38.1 пазова галтельна V-подібна Купити Фреза Freud 20-10006 D6 L38.1 пазова галтельна V-подібна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud 20-10006 D6 l6 L38.1 пазова галяна V-подібна
Характеристики: Артикул — 20-10006.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Прізова V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. Довжина фрези (L) — 38.1 мм. Довжина різу (h) — 6.0 мм. Вітриза — Презаци.Макс. допустиме. оберти — 240000 об/хв.Кількість зубців (Z) — 1.Градси (O) — 90. Довжина хвостовика Microsoft — 32.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.трана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20-10006 |
| Обертання фрези | Праве |
| Градуси (O) | 90 |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 6.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 38.1 мм |
| Довжина хвостовика | 32.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Макс. допустимі оберти | 240000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 382,40 ₴









