
Фреза Freud D9.5 l9 L46 пазова галювальна
1 226,40 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D9.5 l9 L46 пазова галювальна Фреза Freud D9.5 l9 L46 пазова галющова Купити Фреза Freud D9.5 l9 L46 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D9.5 l9 L46 пазова галювальна
Характеристики: Артикул — 18-10608.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 9.5 мм. Довжина фрези (L) — 46.0 мм. Довжина різа (h) — 9.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 18-10608 |
| Діаметр фрези (D) | 9.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 46.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.8 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 226,40 ₴



