
Фреза Freud D9.5 l9.5 L47.6 ластівчин хвіст
1 203,60 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D9.5 l9.5 L47.6 ластівчин хвіст Фреза Freud D9.5 l9.5 L47.6 ластівчин хвіст Купити Фреза Freud D9.5 l9.5 L47.6 ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D9.5 l9.5 L47.6 ластівчин хвіст
Характеристики: Артикул — 22-10208.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 9.5 мм. Довжина фрези (L) — 47.6 мм. Довжина різа (h) — 9.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22-10208 |
| Градуси (O) | 9 |
| Діаметр фрези (D) | 9.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 47.6 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 203,60 ₴



