
Свердло D3 d10 L70 h18 для свердлильно присадкових верстатів CMT Xtreme (311.030.21)
854 ₴
- В наявності
- Код: 10048
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для свердлильно присадкових верстатів CMT Xtreme D3 d10 L70 h18 (311.030.21) Компанія CMT представляє нову серію непрохідних свердел із суцільного твердосплаву, виготовлених із високоякісного загартованого сплаву фірми Ceratizit з Люксембурга. Ці свердла дають змогу здійснити кілька технічних завдань: Унікальний нахил нижньої частини свердла з негативними різальними краями дає, в кінцевому підсумку, найкращий результат оброблення та чисті отвори. Центральне лезо з точним розміщенням у центрі. Глибокі канавки, що йдуть до середини свердла, дають змогу зменшити опір під час роботи. Спеціальна конструкція леза гарантує можливість багаторазового заточування. Ідеальні для твердої деревини та важких в обробці матеріалів, як-от ДСП, МДФ, шпоновані матеріали. Використовується на свердлильноприсадкових верстатах і верстатах із CNC. Свердло CMT Xtreme для свердлильно присадкових верстатів D3 d10 L70 h18 (311.030.21) призначене для висвердлювання непрохідних отворів у твердій деревині, деревних матеріалах, пластику та ламінаті. Використовується на свердлильно присадкових верстатах. Ідеально для всіх матеріалів. Свердло обладнане двома різальними гранями та 2 негативно вигнутими зубами. Хвостовик циліндричний із фаскою. Купити Свердло для свердлильно присадкових верстатів CMT Xtreme D3 d10 L70 h18 (311.030.21) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло CMT Xtreme для свердлильно присадкових верстатів D3 d10 L70 h18 (311.030.21)
Характеристики: Артикул — 31103021.Бренд — CMT. Призначення — ДСП, МДФ, для дерева.Бренд — CMT.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм.Діаметр фрези (D) — 3.0 мм. Довжина фрези (L) — 70.0 мм. Довжина (h) — 18.0 мм. Праве.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовикажер — 40.0 мм.Тип сталі — VHM.Страна торгової марки — Італія.Особливості — Хвостовик із фаскою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31103021 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 3.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Довжина хвостовика | 40.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП, МДФ, для дерева |
| Особливості | Хвостовик із фаскою |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | VHM |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854 ₴

