
Свердло D6 d10 L57.5 h27 для свердлильно присадкових верстатів CMT (313.060.11)
798 ₴
- В наявності
- Код: 10013
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для свердлильно присадкових верстатів CMT D6 d10 L57.5 h27 (313.060.11) Свердло для свердлильно присадкових верстатів CMT D6 d10 L57.5 h27 (313.060.11) розроблене для висвердлювання наскрізних отворів у твердих породах деревини, деревних матеріалах, пластику та ламінате. Використовується на свердлильно присадкових верстатах. Ідеально для всіх матеріалів. Свердло обладнане двома різальними гранями та 2 зубами. Хвостовик циліндричний із фаскою. Спіраль свердла покрита чорним або оранжевим захисним покриттям. Твердосплавна напайка з лезом, точно розміщеним по центру. Довжина фрези 57.5 мм. Вона обладнана циліндричним хвостовиком із фаскою завдовжки 26 мм і діаметром 10 мм. Довжина робочої частини становить 27 мм, а її діаметр — 6 мм. Купити Свердло для свердлильно присадкових верстатів CMT D6 d10 L57.5 h27 (313.060.11) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло для свердлильно присадкових верстатів CMT D6 d10 L57.5 h26 (313.060.11)
Характеристики: Артикул — 31306011.Бренд — CMT. Призначення — ДСП, за пластиком, МДФ, для дерева, ламінату.Бренд — CMT.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм. Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. фрези (L. 575 мм. Довжина різу (h) 27.0 мм. Обертання фрези — Праве.Кількість зубів (Z) — 2. Довжина хвостовика$ — 26.0 мм.Тип сталі — HM.Пристрана торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31306011 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 27.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.5 мм |
| Довжина хвостовика | 26.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП, по пластику, МДФ, для дерева, ламінату |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798 ₴

