
Фреза для меблевої петлі d8 D15 L90 z2 СМТ 537.150.31 (Свердло Форстнера)
466 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 9945
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для меблевої петлі СМТ 537.150.31 (Свердло Форстнера) Комплектація: Фреза для меблевої петлі СМТ 537.150.31 (Свердло Форстнера)
Характеристики: Артикул — 53715031.Бренд — CMT. Призначення — МДФ, для дерева, для ламінату, ДСП.Тип фрези — Для меблевої петелі (свердло Форстнера).Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 15.0 мм. Довжина фрези (L) — 90.0 мм.Вра фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об/хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика Microsoft — 30.0 мм.Тип сталі — SP.Страна торгової марки — Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 53715031 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 15.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 90.0 мм |
| Довжина хвостовика | 30.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | МДФ, для дерева, ламінату, ДСП |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | SP |
| Тип фрези | Для меблевої петелі (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 ₴


