
Фреза пазова пряма CMT D3 h10 L37 d9.5 (112.030.11)
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 9942
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазова пряма CMT D3 h10 L37 d9.5 (112.030.11) Фреза пазова пряма CMT D3 h10 L37 d9.5 (112.030.11) — призначена для засвердлювання, розкрий, виготовлення пазів і з'єднань у таких матеріалах, як: тверда деревина та дерево прохідні матеріали Фреза виготовлена з високоякісного твердого сплаву VHM сталі та обладнана 2 різальними спіралі, 2 зубцями та плюс одним додатковим торцевим зубом. Фреза має праве обертання. Фрезу можна використовувати на фрезерних верстатах з CNC, ручних фрезерах із затискними патронами й адаптерами. Діаметр фрези становить — 3 мм, її довжина різання — 10 мм, фреза має довжину — 37 мм, а діаметр хвостовика становить — 9.5 мм. Купити Фреза пазова пряма CMT D3 h10 L37 d9.5 (112.030.11) Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза пазова пряма CMT D3 h10 L37 d9.5 (112.030.11)
Характеристики: Артикул — 11203011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Бренд — CMT.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 9.5 мм.Діаметр фрези (D) — 3.0 мм. Довжина фрези (L) — 37.0 мм. Довжина різу (h) — 10.0 мм. Вітрима фрези — Прези. зубців (Z) — 2.Тип сталі — VHM.трана торгової марки — Італія.особливості — Один торцевий зуб.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11203011 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 3.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 9.5 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 37.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | Один торцевий зуб |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | VHM |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴

