
Фреза пазо-шипова d12 D50.8 L60.3 h22.2 O45 СМТ 955.504.11 (для кутового зрощування)
6 155 ₴
- В наявності
- Код: 9941
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазо-шипова СМТ 955.504.11 (для кутового зрощування) Комплектація: Фреза пазо-шипова СМТ 955.504.11
Характеристики: Арикул — 95550411.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для зрощування, Пазо-шипова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 50.8 мм. Довжина фрези (L) — 60.3 мм. Довжина різу (h.2 ммГрад (O. 45.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95550411 |
| Градуси (O) | 45 |
| Діаметр фрези (D) | 50.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22,2 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для зрощування, Пазошипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 155 ₴


