
Комплект з 2 фрез для виготовлення дверей CMT 955.806.11
14 946 ₴
- В наявності
- Код: 9939
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект із 2 фрез для виготовлення дверей CMT 955.806.11 Комплект з 2 фрез для виготовлення дверей CMT 955.806.11 Купити Комплект із 2 фрез для виготовлення дверей CMT 955.806.11 Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Комплект із 2 фрез для виготовлення дверей CMT 955.806.11
Характеристики: Арикул — 95580611.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Комбінована рамкова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 44.5-48.0 мм. Довжина різання (h) — 35.044.5 мм.Радіус (R.0 мм.Колієвість (Z) — 2. стали - HM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 95580611 |
| Діаметр фрези (D) | 44.5-48.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 35.0-44.5 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 8.0 мм |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 946 ₴

