
Обгінна фреза d12 D19 L92 z2 h50.8 з верхнім підшипником СМТ 912.691.11B
3 711 ₴
- В наявності
- Код: 9936
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обгінна фреза з верхнім підшипником СМТ 912.691.11BКомплектація:СМТ 912.691.11B
Характеристики: Арикул — 91269111b.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Прізова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 92.0 мм. Довжина різу (h) — 50.8 мм.Колікість зубців (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91269111b |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 92.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 711 ₴


