
Фреза пазова V-подібна d8 D18 L60 h3.3 O135 для Alucobond СМТ 915.002.11
3 151 ₴
- В наявності
- Код: 9935
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазова V-подібна для Alucobond СМТ 915.002.11Комплектація:СМТ 915.002.11
Характеристики: Артикул — 91500211.Бренд — CMT. Призначення — за металом.Тип фрези — Пазова V-подібна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 18.0 мм. Довжина фрези (L) — 60.0 мм. Довжина різу (h) — 3.3 мм Градси (O) — 135.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91500211 |
| Градуси (O) | 135 |
| Діаметр фрези (D) | 18.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 3.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.0 мм |
| Призначення | Для металу |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 151 ₴


