
Обгінна фреза з верхнім підшипником d8 D16 L57 z2 h20 СМТ 911.160.11B
2 700 ₴
- В наявності
- Код: 9932
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обгінна фреза з верхнім підшипником СМТ 911.160.11B Пазова фреза для обганяння. Професіонал Ви або любитель, зверніть увагу на безмежні можливості копіальних робіт із обгінними пазовими фрезами CMT PRO. Поєднайте ці фрези з Вашим шаблоном для створення меблів, знаків, іграшок або інших проєктів. Твердосплавна напайка забезпечить тривалу роботу до переточування, наявність підшипника над різальною частиною для обганяння за шаблоном над заготовкою дає чудову видимість того місця, яке ви фрезеруєте акуратно та чисто. Рекомендації: переконайтеся, що фрезер перебуває у верхній позиції. Шаблон має бути надійно прикріплений до оброблюваної заготовки. Під час вибору фрези приймайте до уваги товщину шаблону та всі наслідки фрезерування. Купити обгінна фреза з верхнім підшипником СМТ 911.160.11B Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: СМТ 911.160.11B
Характеристики: Арикул — 91116011b.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Підшипник. Верхній підшипник. Підшипник (d x D x l) — 8x16x5 мм фрези (L) — 57 мм.0 мм.Дліна різа (h) — 20.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 18000 об./хв.Кількість зубів (Z) — 2. Довжина хвостовика 63.0 мм.Тип сталі — HM.Страна торгової марки — Італія.Особливості — 791.025.00 підшипник.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91116011b |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.0 мм |
| Довжина хвостовика | 32.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | 791.025.00 підшипник |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 8x16x5 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴






